Prekių katalogas

Areon STICKS - Black Crystal oro gaiviklis namams 85ml

 • Areon STICKS - Black Crystal oro gaiviklis namams 85ml

  Kaina 416 
  457  Sutaupykite 041 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Areon Home Perfume lazdelės yra elegantiški kvepalai, suteiksiantys malonų kvapą ir jaukumą Jūsų namuose.
  Išskirtinis egzotinis aromatas Black Crystal (Juodasis kristalas), kurį „Areon“ siūlo visais egzistuojančiais variantais – nuo nendrinio difuzoriaus iki paprasčiausių impregnuotų popierinių lapelių – viena iš patraukliausių ir geidžiamiausių kompozicijų.
  Gėlių-muskuso aromatas, pabrėžtas subtiliomis imbiero, pipiro ir šviežio kokoso natomis sukurs nepamirštamą rafinuotumo ir prabangos atmosferą jūsų namuose arba jūsų automobilyje.
  Black Crystal – tikras deimantas tarp aromatinių medžiagų. Jo kiek aitrus, bet švelnus apgaubiantis aromatas nė vieno nepalieka abejingo.

  Naudojimas: Atsukti dangtelį ir nuimti plastikinį kamštį. Užsukti dangtelį ir įdėti lazdeles į buteliuką. Kvapo intensyvumą galite reguliuoti keisdami lazdelių, dedamų į buteliuką, skaičių. Padidinus lazdelių skaičių, didinamas intensyvumas.

  Dėmesio: įstatyti oro gaiviklis ant stabilaus, horizontalaus paviršiaus, vaikams ir naminiams gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Vengti kvepalų ar lazdelės sąlyčio su bet kuriais paviršiais, nes skystis gali pažeisti paviršiaus dangą. Laikyti ir naudoti esant temperatūrai nuo 5°С iki 30°С. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Gamintojas nėra atsakingas už bet kokią žalą, kuri gali atsirasti dėl neteisingo šio produkto naudojimo.

  Reali prekių išvaizda gali skirtis nuo nuotraukoje pavaizduotos prekės.

  Odos dirginimas (2 pavojaus kategorija)

  Akių dirginimas (2 pavojaus kategorija)


  Pavojinga vandens gyvūnams (1, 2 lėtinio pavojaus kategorijos)

  Degieji skysčiai (1, 2 ir 3 pavojaus kategorijos)
  Degieji aerozoliai (1 ir 2 pavojaus kategorijos)