Areon Home namų kvapų rinkinys nr.2

 • Kraunamos nuotraukos

  Areon Home namų kvapų rinkinys nr.2

  Kaina 1599
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Dovana skirta namų kvapų mėgėjams. Rinkinį sudaro 3vnt x 85ml. 

 • Dovana skirta namų kvapų mėgėjams. Rinkinį sudaro: 

  Išskirtinis egzotinis aromatas Black Crystal (Juodasis kristalas), kurį „Areon“ siūlo visais egzistuojančiais variantais – nuo nendrinio difuzoriaus iki paprasčiausių impregnuotų popierinių lapelių – viena iš patraukliausių ir geidžiamiausių kompozicijų.
  Gėlių-muskuso aromatas, pabrėžtas subtiliomis imbiero, pipiro ir šviežio kokoso natomis sukurs nepamirštamą rafinuotumo ir prabangos atmosferą jūsų namuose arba jūsų automobilyje.
  Black Crystal – tikras deimantas tarp aromatinių medžiagų. Jo kiek aitrus, bet švelnus apgaubiantis aromatas nė vieno nepalieka abejingo. 

  Aromatinės kompozicija Tortuga, naudojama kvapikliuose „Areon“, priklauso medžio-vandens aromatų grupei. Galingas medžio akordo skambesys yra papildomas jūrinėmis natomis. Jiems antrina jazminų, kvapiųjų kanangų (ilang-ilang), tuberozų, jūros dumblių, mėtų ir žaliojo lotoso kvapai. Lengvi odos, tabako, dūmų, druskos, konjako ir net deguto atspalviai padaro aromatą romantiškai-vyrišką, akiplėšišką ir raumeningą. Tortuga – tai aromatas vyrams – piratų romantikos mėgėjams ir moterims, kurios myli tokius vyrus!  

  Brangus, moteriškas ir netgi kiek sentimentalus aromatas Patchouli Lavender Vanilla (Pačiuliai – Levanda – Vanilė) iš „Areon“ pavers jūsų namus iš tikrųjų jaukiu lizdeliu.
  Kiek drėgnokos, medinės pačiulių natos kuo įmanoma geriau paryškina saulėtą levandos aromatą ir minkštą, saldžią, neapsakomai erotinę vanilę. Šių aromatų visuma – tikroji terapija, skirta pašalinti stresą. Šis aromatas padės jums nusikratyti įtampos, pasimėgauti ramybe, šiluma ir jaukumu.
  Patchouli Lavender Vanilla padovanos jums gimtų namų šilumą.