Saldžiųjų migdolų aliejus 100% Saules Fabrika, 200ml

 • Kraunamos nuotraukos

  Saldžiųjų migdolų aliejus 100% Saules Fabrika, 200ml

  Kaina 999
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Saldžiųjų migdolų aliejus naudojamas veido ir kūno odos bei plaukų priežiūrai.

 • Prekės aprašymas: Saldžiųjų migdolų aliejus 100% Saules Fabrika, 200ml
  Naudojimas: Laikyti originalioje pakuotėje, sausoje, tamsioje vietoje, normalioje temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  Saldžiųjų migdolų aliejus naudojamas veido ir kūno odos bei plaukų priežiūrai. Migdolų aliejuje yra didelis kiekis E, A, F, taip pat B grupės vitaminų. Teigiamai veikia sausą, jautrią ir trūkinėjančią odą. Aliejus reguliuoja odos lipidų ir vandens balansą, turi valomąjį, minkštinamąjį, maitinamąjį poveikį. Puiki plaukų priežiūros priemonė – maitina plaukų šaknis, suaktyvina plaukų augimą, suteikia jiems blizgesį, lankstumą ir elastingumą. Migdolų aliejus idealiai tinka masažui. Tinka visų tipų odai. 100% natūralus produktas.

   

  Įspėjimas: Tik išoriniam naudojimui. Saugoti, kad nepatektų į akis. Nenaudoti turint individualų netoleravimą vienai iš sudėtinių dalių ar esant pažeistai odai.

  Saules fabrika
  Latvijos įmonė „Saules Fabrika“ gamina natūralią kosmetiką ir rankų darbo žvakes nuo 2004 m. „Saules Fabrika“ yra prekės ženklas, pasižymintis puikia kokybe, natūraliomis žaliavomis ir aplinkos apsauga. Mūsų gaminiuose naudojamos aukščiausios klasės žaliavos, tiekiamos patikrintų Europos gamintojų. „Saules Fabrika“ sėkmingai eksportuoja savo produktus į daugiau nei 60 pasaulio šalių. „Saules Fabrika“ yra sertifikuota pagal ISO 9001 kokybės standarto reikalavimus Šveicarijos bendrovės SGS - vienos iš pirmaujančių lyderių sertifikavimo srityje.

  „Saules Fabrika“ yra rankų darbo kosmetika, kuri apima vonios ir dušo kosmetikos gaminius, įvairius kūno priežiūros produktus ir daug kitų. Jų kuriamoje produkcijoje puikiai atsispindi žinių, senosios išminties suderinamumas su gėrybėmis, kurias mums suteikia gamta. Kosmetikos priemones gausu natūralių aliejų, ekstraktų, ir kitų medžiagų, kurios yra išgaunamos tik iš kruopščiai užaugintų gamtos gėrybių. „Saules Fabrika“ dirba tam, kad mūsų vonios kambaryje būtų daugiau šviesos ir šilumos.

  „Saules Fabrika“ gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės ingridientai. Kosmetikos receptūrose galima rasti unikalias kompozicijas, suteikiančias didžiausią naudą. „Saules Fabrika“ kūno kosmetikos gamyboje pasitelkiami novatoriški metodai ir receptai iš šimtmečių gylio tam, kad būtų puoselėjimas ne tik mūsų grožis, tačiau ir sveikata.

  Šiandien „Saules Fabrika“ produktų asortimentas apima daugiau nei šimtą rūšių rankų darbo kosmetikos gaminių. Profesionalų komanda kiekvieną dieną dirba kurdama aukštos kokybės naujus produktus. Dabar „Saules Fabrika“ siūlo aromatinį muilą, ekologines žvakes, skystą muilą, masažo aliejus ir daugybę kitų unikalių kosmetikos gaminių.