Oro gaiviklio automobiliams pakeitiklis AMBI PUR Car Moonlight Vanilla, 7 ml

 • Kraunamos nuotraukos

  Oro gaiviklio automobiliams pakeitiklis AMBI PUR Car Moonlight Vanilla, 7 ml

  Kaina 942
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
 • Automobilių oro gaiviklio pakeitiklis VANILLA 7 ml.
  DIRGINANTI. APLINKAI PAVOJINGA. Gali sukelti alergiją susilietus su oda. Saugoti nuo vaikų.Vengti patekimo ant odos. Mūvėti tinkamas pirštines. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę arba etiketę. Neskatinti vėmimo. Vengti patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją. Sudėtyje yra Cis-3-Hexenyl Salicylate. DĖMESIO! Vadovaukitės naudojimo instrukcija ir išsaugokite pakuotę/dangtelį. Nedėkite dangtelio ant prietaisų skydo.
  Nemontuokite, nereguliuokite ir nenuimkite prietaiso vairavimo metu. Saugokite nuo pratekėjimo: laikykite buteliuka stačiai, netvirtinkite prie pakreiptos ventiliacijos angos. Venkite produkto kontakto su automobilio prietaisais.


  Sudėtyje yra Geraniol, Hydroxycitronellal, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Delta-Muscenone, Delta-Damascone, Limonene. Gali sukelti alerginę reakciją.

  Kvapams jautrūs asmenys turėtų atsargiai naudoti šį produktą.Oro gaivikliai nepakeičia kasdienės higienos. Pakanka iki 70 dienų (naudojant automobilį vidutiniu intensyvumu, esant vidutinėms oro temperatūroms).


  Kvapams jautrūs asmenys turėtų atsargiai naudoti šį produktą.
  Oro gaivikliai nepakeičia kasdienės higienos.
  Geriausias 2 metus nuo pagaminimo datos, nurodytos ant pakuotės (diena/mėnuo/metai).