Prekių katalogas

NANO VALYMO KEMPINĖS 2 VNT (VIRTUVEI)

 • NANO VALYMO KEMPINĖS 2 VNT (VIRTUVEI)

  Kaina 1249
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Kempinės indams (plauti) ir virtuvei valyti, 2 vnt. 

 • Ar žinote, kas yra pagrindinis mikrobų šaltinis jūsų namuose? Nustebsite sužinoję, kad tai yra jūsų įprasta vienkartinė indų plovimo kempinė. Mokslininkai nustatė, kad kvadratiniame colyje įprastos vienkartinės kempinės indams plauti yra apie 10 milijonų bakterijų. Tai yra 200 000 kartų daugiau mikrobų nei ant tualeto dangčio! Taigi siūlome jums „Nano Sponge®“ kempinę, kuri yra ne tik patvari, bet ir atspari bakterijoms. „Nano Sponge®“ savyje neturi metalo, taigi nesusidursite su rūdimis, ji yra tvirta, neatsiskiria dalimis kaip kitos pigios kempinės. Nano Valymo Kempines galima naudoti ištisus mėnesius pakartotinai!

  „Nano Sponges®“ kempinės yra nepakeičiamos virtuvėje dirbant sunkius valymo darbus. Vienoje kempinės pusėje yra itin minkštas ir absorbuojantis patentuotas „Nanolon®“ pluoštas, o kitoje - specialiai austas, tvirtas „Nanolon®“ šveitiklis. Minkšta pusė gali būti naudojama stalviršių, plytelių, granito, nerūdijančio plieno, viryklės, langų, veidrodžių ir praktiškai bet kokio kieto paviršiaus valymui. Šveitiklis puikiai tinka plauti puodus, keptuves, tualetus ir kriaukles. Be to, šios kempinės yra didesnės, todėl, priešingai nei įprastos vienkartinės kempinės, jos turi didesnį paviršiaus plotą, kuris palengvina jūsų darbą.

  Rekomenduojame vieną kempinę laikyti vonioje, o kitą - virtuvėje. Po savaitės naudojimo galite kempines sudėti į skalbimo mašiną, indų plovimo mašiną ar mikrobangų krosnelę ir taip jas išvalyti ir atnaujinti tolimesniam naudojimui. „NanoSponge®“ kempinių dėka įprasti valymo darbai taps ekologiškesni ir mažiau kenksmingi.

  „NanoSponges®“ kempinės yra tvirtesnės, ilgaamžiškesnės ir efektyvesnės nei dauguma kempinių, naudojamų valymo įmonių.

  Komplekte yra dvi didesnio dydžio „Nano Sponges®“ kempinės. 

 • Alternatyvios prekės

  NANO KEMPINĖ

  Iš specialaus mikro pluošto gaminama kempinė, skirta įvairiems, sunkiai nuvalomiems paviršiams valyti (nenaudojant jokių chemikalų). Perkant pakuotėmis pigiau! 

  Kaina 149
  169 Sutaupykite 020