Prekių katalogas

NANO CARE ŠLUOSTĖ NAMAMS (1VNT)

 • NANO CARE ŠLUOSTĖ NAMAMS (1VNT)

  Kaina 495 
  582  Sutaupykite 087 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Aukščiausios rūšies mikropluošto šluostė, skirta kasdienei namų priežiūrai. 

 • Džiaugiamės galėdami pristatyti naujos kartos mikropluošto šluostę, sukurtą specialiai Jūsų namų priežiūrai siekiant išvengti chemijos naudojimo. Medžiagos pluoštas yra pagamintas remiantis Nanotec technologija, naudojant tik itin minkštus ir švelnius komponentus, kad būtų išsaugotas ir itin kruopščiai nuvalytas paviršius. Šluostė puikiai tinka dulkių, langų ir veidrodžių valymui, puikiai sugeria skysčius. Jei norite lengvai nuvalyti langus, baldus savo miegamajame, virtuvėje ar vonioje naudojant tik vandenį be didelių pastangų – šios šluostės yra puikiausias įrankis!

  PRODUKTO PRIVALUMAI:

  Nereikalinga jokia chemija (pakanka tiesiog vandens);
  Galima naudoti daugybę kartų (nuvalykite, išplaukite ir valykite vėl);
  Pagaminta iš aukščiausios kokybės mikropluošto (75% poliesterio ir 25% poliamidų);
  Specaliu šviesiu pigmentu nudažytas audinys suteikia didelę skysčių absorbciją ir nedažo valomo paviršiaus;
  Plaunamas naudojant paprastą ūkinį muilą ar detergentų neturintį valiklį;
  Puikiai šalina pirštų antspaudus, dulkes ir riebalų dėmes;
  Idealiai nuvalo lygius paviršius (kietus baldus, poliruotus stalviršius ir kt.), taip pat tinka dulkių nuvalymui nuo minkštų baldų;
  Sudėtyje neturi jokių kietų medžiagų ar komponentų, siekiant suteikti maksimalų švelnumą valant.
  NAUDOJIMAS

  Produktą lengva naudoti: tiesiog sudrėkinkite šluostę ir nuvalykite nešvarų paviršių. Jei naudojate šluostę dulkių valymui, šluostę galite naudoti ir sausą.
  Jei valote riebalų sankaupas ir/ar dėmes, naudokite neagresyvų stiklo/baldų valiklį (kurių sudėtyje nėra rūgščių ar acetatų);
  Panaudojus šluostę išskalaukite ją po drungnu tekančiu vandeniu ir išplaukite su paprastu muilu, tuomet palikite išdžiūti.
  TINKA: visų tipų kietų baldų paviršiams, apmušalams, ekranams, stikliniams/keramikiniams/plastikiniams paviršiams ir t.t.

  PAPILDOMA INFORMACIJA: gali būti naudojama valikliais, sudėtyje turinčiais alkoholio. Netinkama naudoti su minkštikliais, valikliais, kurių sudėtyje yra detergentų, acetatų ar rūgščių. 

 • Alternatyvios prekės

  NANO KEMPINĖ

  Iš specialaus mikro pluošto gaminama kempinė, skirta įvairiems, sunkiai nuvalomiems paviršiams valyti (nenaudojant jokių chemikalų). Perkant pakuotėmis pigiau! 

  Kaina 149 
  169  Sutaupykite 020