Dovanų rinkinys namams Seashoreteal

 • Kraunamos nuotraukos

  Dovanų rinkinys namams Seashoreteal

  Kaina 3897
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Rinkinį sudaro: NANO ŠLUOSTĖ [NANOLON™] SEASHORETEAL, Areon STICKS - Tortuga oro gaiviklis namams 150ml, purškiamas namų kvapas PUŠIS+CITRINA AREON 260 ml 

 • Rinkinį sudaro:

  NANO ŠLUOSTĖ [NANOLON™] SEASHORETEAL - pagrindinis šluosčių privalumas - galite valyti praktiškai viską - pakanka tik sudrėkinti ją vandeniu.

  Šluostė pagaminta naudojant inovatyvią Nanolon™ technologiją, kuri, tarsi magnetas, efektyviai surenka skysčius, purvą, dulkes ir nešvarumus. Kadangi šluostę pakanka sudrėkinti vandeniu, Jums nereikės naudoti agresyvios chemijos - dėka šios šluostės, namai bus švarūs ne tik nuo purvo ir dulkių, bet ir agresyvių valiklių.

  NAUDOJIMAS:

  Šios šluostės puikiai tinka naudoti vietoje popierinių vienkartinių rankšluosčių (rekomenduojame naudoti dvi šluostes: drėgną ir sausą). Jos puikiai tinka dulkių valymui, virtuvės baldų švarinimui. Jas galima naudoti grindų, vonios ir virtuvės paviršių, plytelių, ir išpiltų skysčių valymui. Taip pat galima valyti automobilio vidų ir išorę, jos itin gerai sugeria drėgmę, todėl itin efektyvios nusausinant.

  PRIEŽIŪRA:

  Šluosčių plovimui nenaudokite skalbimo miltelių, skalbinių minkštiklio ir baliklio. Rekomenduojame šias šluostes skalbti atskirai, geriausia rankomis, siekiant išlaikyti unikalias jų savybes.

  ŠLUOSTĖS DYDIS:

  35,5cm x 35,5cm

  KIEKIS: 4 vnt pakuotė (šviesiai mėlynos spalvos)  

  Areon STICKS - Tortuga oro gaiviklis namams 150ml - aromatinės kompozicija Tortuga, naudojama kvapikliuose „Areon“, priklauso medžio-vandens aromatų grupei.
  Galingas medžio akordo skambesys yra papildomas jūrinėmis natomis. Jiems antrina jazminų, kvapiųjų kanangų (ilang-ilang), tuberozų, jūros dumblių, mėtų ir žaliojo lotoso kvapai. Lengvi odos, tabako, dūmų, druskos, konjako ir net deguto atspalviai padaro aromatą romantiškai-vyrišką, akiplėšišką ir raumeningą.
  Tortuga – tai aromatas vyrams – piratų romantikos mėgėjams ir moterims, kurios myli tokius vyrus! 

  Purškiamas namų kvapas PUŠIS+CITRINA AREON 260 ml - pušies natų mišinys kartu su gaivia intensyvia citrina užpildo orą stipriu kvapu. Tai pašalina visus blogus jūsų automobilio, biuro ar namo kvapus. Kvapai pagaminti iš 100% natūralių eterinių aliejų, kvapas ilgai išlieka namuose ar biure.