Dovanų rinkinys namams Lavender

 • Kraunamos nuotraukos

  Dovanų rinkinys namams Lavender

  Kaina 3897
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Rinkinį sudaro: NANO ŠLUOSTĖ [NANOLON™] LAVENDER, Purškiamas namų kvapas LEVANDOS AREON 260 ml, Areon STICKS - Patchouli- Lavender Vanilla oro gaiviklis namams 150ml 

 • Rinkinį sudaro:  

  NANO ŠLUOSTĖ [NANOLON™] LAVENDER. Pagrindinis šluosčių privalumas - galite valyti praktiškai viską - pakanka tik sudrėkinti ją vandeniu.

  Šluostė pagaminta naudojant inovatyvią Nanolon™ technologiją, kuri, tarsi magnetas, efektyviai surenka skysčius, purvą, dulkes ir nešvarumus. Kadangi šluostę pakanka sudrėkinti vandeniu, Jums nereikės naudoti agresyvios chemijos - dėka šios šluostės, namai bus švarūs ne tik nuo purvo ir dulkių, bet ir agresyvių valiklių. 

  Purškiamas namų kvapas LEVANDOS AREON 260 ml - gaivus levandų kvapas. Jis profesionaliai sukurtas tam, kad užpildytų prabangiu jausmingu kvapu, pašalinančiu blogus kvapus jūsų automobilyje, biure ar namuose. Kvapai pagaminti iš 100% natūralių eterinių aliejų, kvapas ilgai išlieka namuose ar biure. 

  Areon STICKS - Patchouli- Lavender Vanilla oro gaiviklis namams 150ml - Areon Home Perfume lazdelės yra elegantiški kvepalai, suteiksiantys malonų kvapą ir jaukumą Jūsų namuose.
  Brangus, moteriškas ir netgi kiek sentimentalus aromatas Patchouli Lavender Vanilla (Pačiuliai – Levanda – Vanilė) iš „Areon“ pavers jūsų namus iš tikrųjų jaukiu lizdeliu.
  Kiek drėgnokos, medinės pačiulių natos kuo įmanoma geriau paryškina saulėtą levandos aromatą ir minkštą, saldžią, neapsakomai erotinę vanilę. Šių aromatų visuma – tikroji terapija, skirta pašalinti stresą. Šis aromatas padės jums nusikratyti įtampos, pasimėgauti ramybe, šiluma ir jaukumu.
  Patchouli Lavender Vanilla padovanos jums gimtų namų šilumą.