Dovanų rinkinys namams Green

 • Kraunamos nuotraukos

  Dovanų rinkinys namams Green

  Kaina 3897
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Rinkinį sudaro: NANO ŠLUOSTĖ [NANOLON™] GREEN, AREON HOME GOLD oro gaiviklis namams 150ml, purškiamas namų kvapas MĖTA+APELSINAS AREON 260 ml 

 • Rinkinį sudaro:   

  NANO ŠLUOSTĖ [NANOLON™] GREEN - pagrindinis šluosčių privalumas - galite valyti praktiškai viską - pakanka tik sudrėkinti ją vandeniu.

  Šluostė pagaminta naudojant inovatyvią Nanolon™ technologiją, kuri, tarsi magnetas, efektyviai surenka skysčius, purvą, dulkes ir nešvarumus. Kadangi šluostę pakanka sudrėkinti vandeniu, Jums nereikės naudoti agresyvios chemijos - dėka šios šluostės, namai bus švarūs ne tik nuo purvo ir dulkių, bet ir agresyvių valiklių.

  NAUDOJIMAS:

  Šios šluostės puikiai tinka naudoti vietoje popierinių vienkartinių rankšluosčių (rekomenduojame naudoti dvi šluostes: drėgną ir sausą). Jos puikiai tinka dulkių valymui, virtuvės baldų švarinimui. Jas galima naudoti grindų, vonios ir virtuvės paviršių, plytelių, ir išpiltų skysčių valymui. Taip pat galima valyti automobilio vidų ir išorę, jos itin gerai sugeria drėgmę, todėl itin efektyvios nusausinant.

  PRIEŽIŪRA:

  Šluosčių plovimui nenaudokite skalbimo miltelių, skalbinių minkštiklio ir baliklio. Rekomenduojame šias šluostes skalbti atskirai, geriausia rankomis, siekiant išlaikyti unikalias jų savybes.

  ŠLUOSTĖS DYDIS:

  35,5cm x 35,5cm

  KIEKIS: 4 vnt pakuotė (žalios spalvos)  

  AREON HOME GOLD oro gaiviklis namams 150ml - išskirtiniame Areon Gold aromate harmoningai dera medžio, gėlių ir vaisių natos. Ši kompozicija „Balev“ įmonei buvo sukurta geriausių Prancūzijos kvapų gamintojų, todėl Gold atitinka visus klasikinius prancūziškų kvepalų kanonus: iš pradžių ryškus ir prabangus kvapas tęsiamas „apatinių natų“ minkštuoju šleifu. Tai subtilus baltosios lelijos ir muskuso aromatas su mandarinų atgarsiu.
  Gold priskiriamas „šiltiesiems“ aromatams. Jam labai tinka šis pavadinimas – šie kvepalai tiesiog skleidžia aukso spindesį, orumą, ramų respektabilumą ir savigarbą.
  Areon Gold – tai statuso kvapas ir gerovės žavesys. 

  Purškiamas namų kvapas MĖTA+APELSINAS AREON 260 ml - šis purškiamas namų kvapas ta mėtų šiluma, kuri dera su skaniais apelsinų lašais, sklindančiais namuose ar biure, ir suteikia jums galimybę išgyventi nuolatines džiaugsmo ir laimės akimirkas bei suteikti vietai išskirtinių grožio detalių. Kvapai pagaminti iš 100% natūralių eterinių aliejų, kvapas ilgai išlieka namuose ar biure.