Dovanų rinkinys namams Blue

 • Kraunamos nuotraukos

  Dovanų rinkinys namams Blue

  Kaina 3897
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Rinkinį sudaro:  NANO ŠLUOSTĖ [NANOLON™] NANO BLUE , BOTANIC Spa oro gaiviklis namams Areon 50 ml, purškiamas namų kvapas PUŠIS+CITRINA AREON 260 ml 

 • Rinkinį sudaro:  

  NANO ŠLUOSTĖ [NANOLON™] NANO BLUE 

  Pagrindinis šluosčių privalumas - galite valyti praktiškai viską - pakanka tik sudrėkinti ją vandeniu.

  Šluostė pagaminta naudojant inovatyvią Nanolon™ technologiją, kuri, tarsi magnetas, efektyviai surenka skysčius, purvą, dulkes ir nešvarumus. Kadangi šluostę pakanka sudrėkinti vandeniu, Jums nereikės naudoti agresyvios chemijos - dėka šios šluostės, namai bus švarūs ne tik nuo purvo ir dulkių, bet ir agresyvių valiklių.

  NAUDOJIMAS:

  Šios šluostės puikiai tinka naudoti vietoje popierinių vienkartinių rankšluosčių (rekomenduojame naudoti dvi šluostes: drėgną ir sausą). Jos puikiai tinka dulkių valymui, virtuvės baldų švarinimui. Jas galima naudoti grindų, vonios ir virtuvės paviršių, plytelių, ir išpiltų skysčių valymui. Taip pat galima valyti automobilio vidų ir išorę, jos itin gerai sugeria drėgmę, todėl itin efektyvios nusausinant.

  PRIEŽIŪRA:

  Šluosčių plovimui nenaudokite skalbimo miltelių, skalbinių minkštiklio ir baliklio. Rekomenduojame šias šluostes skalbti atskirai, geriausia rankomis, siekiant išlaikyti unikalias jų savybes.

  ŠLUOSTĖS DYDIS:

  35,5cm x 35,5cm 

  BOTANIC Spa oro gaiviklis namams Areon 50 ml: šie namų kvepalai buvo sukurti kaip prabangus ir subtilus aromatas, kuris patiks tiek vyrams, tiek moterims. Unikalus oro gaiviklis / difuzorius / skirtas interjerui. Jį sudaro 10 vienetų specialių akytų medinių lazdelių, stiklinis butelis ir 50 ml kvepalų. Kvapas truks kelis mėnesius, ypač jei stiklinį buteliuką su lazdelėmis įdėsite į vietą, kurioje oro srautas bus minimalus. Šis produktas priklauso aukščiausiajai oro gaiviklių linijai ir jo kokybė patenkins net išrankiausiems klientams rafinuotą skonį. 

  Purškiamas namų kvapas PUŠIS+CITRINA AREON 260 ml: pušies natų mišinys kartu su gaivia intensyvia citrina užpildo orą stipriu kvapu. Tai pašalina visus blogus jūsų automobilio, biuro ar namo kvapus. Kvapai pagaminti iš 100% natūralių eterinių aliejų, kvapas ilgai išlieka namuose ar biure.