"Areon Home namų kvapų rinkinys nr.3"

 • Kraunamos nuotraukos

  "Areon Home namų kvapų rinkinys nr.3"

  Kaina 1599
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Dovana skirta namų kvapų mėgėjams. Rinkinį sudaro 3vnt x 85ml.  

 • Dovana skirta namų kvapų mėgėjams. Rinkinį sudaro:  

  Aromatinė kompozicija Areon Spring Bouquet (Pavasario puokštė) yra sudaryta iš trijų gėlių, kurios metuose pražysta pirmos. Kompozicijos pagrindą sudaro šviežios tulpės ir kartoka mimoza, švelniausias narcizas ir šilkinis bijūnas. Lengvas, beveik nesvarus šviežio žaliojo aromato šleifas pripildys jūsų namus pavasariška nuotaika ir stebuklo laukimu. Ši pavasarinė puokštė niekada nenuvys ir džiugins jus net ir atšiaurią žiemą. Spring Bouquet – jaunystės, atsinaujinimo, ateities vilčių aromatas 

  Sunny home (Saulėti namai) iš „Areon“ – tai jaukumo ir saulės šviesos pojūtis jūsų namuose. Citrusų mišinys, kedras, kiparisas, jazminas, frezija, žaliosios natos, muskuso lašas – kartu pasiekiama saulėtos šviesios dienos atmosfera, gyvybinga pozityvi nuotaika. Šiltas ir kartu šviežias, gaivus, Sunny home dovanoja pasitikėjimą savimi, saugumo ir meilės gimtiesiems namams jausmą. Aromatas skirtas tiems, kas nori atsibusti su šypsena. Nesvarbu, kas šiuo metu už lango – skaistus rytas ar šalta ir drėgna dargana. Jūsų namuose visada šviečia saulė! Areon Home Perfume lazdelės yra elegantiški kvepalai, suteiksiantys malonų kvapą ir jaukumą Jūsų namuose.

  Paslaptingas ir legendinis vanilės kvapas, tai vienas iš labiausiai žinomų afrodiziakų – meilės aromatų. Vanilės kvapas verčia jus pasijausti saugius, nuramina, pašalina erzelį ir pyktį, sukuria pasitikėjimo aplinką. Dovanoja ramybę, harmoniją, gyvenimo džiaugsmo pojūtį. Aromatų terapeutai tikina, jog vanilės kvapas gerina atmintį ir didina žmogaus sugebėjimą susikoncentruoti. O jeigu kalbama apie namų kvapiklį – jis, be abejo, harmonizuoja jūsų būsto energetiką.