Areon Gold dovanų rinkinys

 • Kraunamos nuotraukos

  Areon Gold dovanų rinkinys

  Kaina 4778
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Jauki dovana skirta kvapų mėgėjams. 

 • Rinkinį sudaro:   

  EXCLUSIVE Aurum oro gaiviklis namams Areon 150 ml - šie prabangaus kvapo kvepalai sukurti garsių Prancūzijos ekspertų pasižymi pagrindiniais gintaro medžio tonais, po to kvapas transformuojasi į aštrias rožes iki viršutinių vaisinių, šviežių citrusų ir mėtų natų. Išskirtinis namų kvapų pasirinkimas, papuoštas juodo pluošto lazdelėmis, kuriomis galėsite mėgautis sukurdami jaukumą savo erdvėje. 

  AREON BLACK GOLD AMBER oro gaiviklis namams 85ml: toninio viršutinių GOLD AMBER natų šviežumo pagrindas yra citrusinių vaisių mišinys. Atsiskleidžiant aromatui šviežios natos susilieja su minkštu ir standžiu gintaro ir vanilės kvapu. Skambesys užbaigiamas sakų-ambros šleifu. Aksominis, minkštas, saulėtas aromatas, lyg meilaus Pabaltijo miško atspindys. Tarsi būtum atidaręs dėžutę, į kurią sudėjai ant bangų mūšos linijos surastus gintaro gabalėlius, ir pajutai nekaitrios saulės prisilietimą, smiltingo paplūdimio kvapą, nuo jūros įsisūrėjusio medžio sakų natą. Šviesu, šilta ir džiugu. 

  AREON PREMIUM - Gold Amber automobilio oro gaiviklis.

  Aromatinė žvakė GOLD AMBER AREON. Ši kvapni aromatinė žvakė suteikia ramybę ir komfortą. Aromatas greitai plinta aplinkoje, palikdamas žavų gintaro atspalvį, kuris pavergia jūsų širdį, išliekant ilgam. 

  Dušo želė "GOLD" švelniai valo odą, malšina nuovargį ir stresą. Dušo želė nesausina odos, suteikia reikiamą maitinimą ir drėkinimą, taip kuriant ilgalaikį gaivos ir komforto pojūtį. Tinka visų tipų odai.