Areon Fine Tobacco dovanų rinkinys

 • Kraunamos nuotraukos

  Areon Fine Tobacco dovanų rinkinys

  Kaina 3696
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Dovana skirta namų kvapų mėgėjams.

 • Dovana skirta namų kvapų mėgėjams. Rinkinį sudaro:   

  Areon Mosaic Fine Tobacco oro gaiviklis namams 150ml - ypatingas bergamoto bei Ylang-Ylang derinys suteikia lengvumo ir energijos, o vanilės ir “patchouli” aromatai atgaivina kvapą. AREON oro gaiviklis naudojamas namuose ar biure. 

  Aromatinė žvakė FINE TABACCO AREON - kvapni aromatinė žvakė paskleidžia savitą kvapą, kuris išlieka ilgą laiką. Tai suteikia ramybės ir komforto, todėl visi gali mėgautis ypatingomis poilsio akimirkomis. 

  AREON MOSAIC Fine Tobacco automobilio oro gaiviklis - ypatingas bergamoto bei Ylang-Ylang derinys suteikia lengvumo ir energijos, o vanilės ir “patchouli” aromatai atgaivina kvapą. AREON oro gaiviklis naudojamas automobilyje, namuose ar biure. Oro gaiviklį už špagato patalpinkite tokiu būdu, kad jis laisvai kabotų ir nesiliestų su paviršiais. 

  AREON FRESCO - MOSAIC Fine Tobacco oro gaiviklis - ypatingas bergamoto bei Ylang-Ylang derinys suteikia lengvumo ir energijos, o vanilės ir “patchouli” aromatai atgaivina kvapą. AREON oro gaiviklis naudojamas automobilyje, namuose ar biure.